Kossuthos siker!

Iskolánk diákjai a digitális oktatás hónapjaiban szellemi sportvetélkedőkre készültek. Munkájuk eredményeként a különböző korosztályú csapatok bejutottak az országos döntőkbe.

A Mező Ferenc szellemi diákolimpia országos döntőjét 2021. június 5-én rendezték meg, melyen a Kossuth csapata IV. helyezést ért el.

A csapattagok: Kurucz Kleopátra, Simon Lili, Soltész Dóra és Szabó Ádám

A Magyar Sportújságíról Országos Szövetsége által indított Futballtudor labdarúgástörténeti vetélkedő országos döntőjét 2021. május 29-én rendezték, melyen két csapatunk is indult, mindkét csapat bejutott az országos döntőbe, ahol a II. és a IV. helyezést érték el.

II. helyezett csapattagok: Fodor Tamás, Szabó Ádám és ifj. Pazonyi György;

IV. helyezett csapattagok: Gyulai Bálint, Kocsis Levente és Lakatos Vanda

Gratulálunk az országos eredményekhez!

Köszönet Pazonyi György tanár úrnak a felkészítő munkáért!

Ezek is érdekelhetnek még:

 • Mi is az a MotoGP?
  A Gyorsaságimotoros–világbajnokság, ismertebb nevén MotoGP a motorkerékpársport legmagasabb osztálya, szabályait a FIM (Fédération Internationale de Motocyclisme) határozza meg. Hasonló sorozat a Superbike és a Supersport. 1949 óta minden évben megrendezik. Sorozatban jelenleg 3 kategória van: Moto3, Moto2, MotoGP. A MotoGP történetének legsikeresebb versenyzői Giacomo Agostini, Valentino Rossi, Marc Marquez, MikeContinue Reading
 • UEFA-bajnokok ligája 4. fordulójának összefoglalója
  A Bajnokok ligája 4. fordulója igen izgalmas párharcokkal szolgált, melyeknek összefoglalója megtalálható itt.Continue Reading
 • Kathi Béla
  A magyar erőemelés és testépítés meghatározó alakja.Continue Reading
 • Kossuthos focisiker
  November 9-én az 5-6. korcsoportos Futsal Diákolimpia városi elődöntőjén vettünk részt az iskolai csapattal. Négy mérkőzés várt ránk, melyeken példásan helytálltunk, sőt az első meccsen a Sipkayt 4:1-re, a másodikon a Westsiket 4:0-ra győztük le.Continue Reading
 • Märcz Tamás a Kossuthban!
  Märcz Tamás, vízilabdázó olimpiai bajnok látogatott iskolánkba, ahol sport-pályafutásáról, célokról, kitartásról, újrakezdésről, a testnevelés fontosságáról tartott előadást dísztermünkben.Continue Reading

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .