Szalagavató

Iskolánk szeptember 17-én rendezte meg a szalagavató ünnepséget. Ebben az interjúban az egyik végzős diákkal beszélgettünk. Elmesélte, hogy ő hogyan élte át a műsort és a próbákat, illetve azt is, hogy az osztály hozzáállása milyen volt.

4/12 A osztály

Hogyan telt el ez a 4 év?

Személy szerint nagyon izgalmas volt, a sok vicces emlék, a néha unalmas órák, amiket a barátok dobtak fel és tettek elviselhetőbbé, de voltak kevésbé vicces pillanatok, mikor a tanár idegesen a fejünkhöz vágta, hogy az érettségin meg fogunk bukni, és most már, hogy egyre közelebb van, figyelmesen és csendben üljük végig az órákat.

4/12 B osztály

Milyen érzés volt idáig eljutni?

Igazából hamarabb eljött, nem is gondoltuk volna, hogy ez a 4 év ilyen gyorsan fog eltelni. Nagyon izgatott voltam és kíváncsian vártam, mit tudunk összerakni.

4/12 C osztály

Milyenek voltak a próbák?

Az elején nagyon nehezen indult be az egész, sokszor fegyelmezni kellett az embereket (legtöbbször a fiúkat), és a tánc sem volt egyszerű. De a végére mindent beleadtunk, és a szalagavató napján már minden nagyon jól ment.

4/12 D osztály

Számodra milyen volt a szalagavató?

Számomra nagyon fontos ünnepség volt, odafigyeltem arra, hogy minden zökkenőmentes legyen. Nagyon izgultam a szalagavató kezdete előtt, de ahogy elkezdődött már nyugodtabb voltam és teljesen jól ment a műsor is, ahhoz képest, hogy a próbák elején nehezen indult be az egész. Nagyon jól éreztem magam, és a közös vacsora az ünnepség után még jobban feldobta a napomat.

8/12 osztály

Ezek is érdekelhetnek még:

 • Mit mondana Harry Potter pszichológusa? – Interjú az iskolapszichológussal
  Megfordult már a fejedben, hogy milyen diagnózist állapítana meg Harry Potter pszichológusa? Milyen rejtett utalásokat tartalmaz a könyvsorozat? Most kiderül! Iskolapszichológusunk, Nagy-Kasza Tícia, valamint Balázs Fanni egészségpszichológus segítségével megvizsgáltuk az ifjú varázsló történetét pszichológiai szempontból.Olvasd tovább
 • Önkéntes munka Iserlohn városában
  A nyár folyamán Nyíregyháza testvérvárosában, Iserlohn városában önkénteskedtünk, hogy megerősítsük az ifjúsági kapcsolatot a két település között. Az evangélikus tábor programjai A Gyűrűk ura története alapján kerültek megalkotásra, ahol négyen vettünk részt, mint magyar delegáció.Olvasd tovább
 • 30 Éve újra
  A Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnáziumot 1806-ban alapították. Ebben a tanévben ünnepeljük, hogy 30 évvel ezelőtt újra a Magyarországi Evangélikus Egyház fenntartásába került iskolánk. Ebből az alkalomból kérdeztük jelenkori és régi diákjainkat az alma máter múltjáról, jelenéről.Olvasd tovább
 • Mindig úton vagyunk!
  Mindig úton vagyunk! A Nyíregyházi Diák-polgármesteri Iroda fiataljaiként, többek között kossuthos diákokként képviseltük január 22. és 28. között Rzeszów városában Nyíregyházát. A Nemzetközi Projektek Szövetsége („INPRO”) szervezte ezt az Erasmus+ programot, ahol a közel 30 résztvevős csapattal kommunikációnk fejlesztésévelfoglalkoztunk a hét folyamán.Olvasd tovább
 • Továbbjutott a Kossuthos e-sport csapat a döntőbe
  Február 9-10. között megrendezésre a került a nyíregyházi gimnáziumok közötti League of Legends e-sport verseny előválogatója. A mérkőzés a Leonardo Média Akadémia Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskolában került megrendezésre a Zero2Hero e-sport akadémia szervezésében. Az előválogatón öt iskola vett részt.Olvasd tovább

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .