Szalagavató

Iskolánk szeptember 17-én rendezte meg a szalagavató ünnepséget. Ebben az interjúban az egyik végzős diákkal beszélgettünk. Elmesélte, hogy ő hogyan élte át a műsort és a próbákat, illetve azt is, hogy az osztály hozzáállása milyen volt.

4/12 A osztály

Hogyan telt el ez a 4 év?

Személy szerint nagyon izgalmas volt, a sok vicces emlék, a néha unalmas órák, amiket a barátok dobtak fel és tettek elviselhetőbbé, de voltak kevésbé vicces pillanatok, mikor a tanár idegesen a fejünkhöz vágta, hogy az érettségin meg fogunk bukni, és most már, hogy egyre közelebb van, figyelmesen és csendben üljük végig az órákat.

4/12 B osztály

Milyen érzés volt idáig eljutni?

Igazából hamarabb eljött, nem is gondoltuk volna, hogy ez a 4 év ilyen gyorsan fog eltelni. Nagyon izgatott voltam és kíváncsian vártam, mit tudunk összerakni.

4/12 C osztály

Milyenek voltak a próbák?

Az elején nagyon nehezen indult be az egész, sokszor fegyelmezni kellett az embereket (legtöbbször a fiúkat), és a tánc sem volt egyszerű. De a végére mindent beleadtunk, és a szalagavató napján már minden nagyon jól ment.

4/12 D osztály

Számodra milyen volt a szalagavató?

Számomra nagyon fontos ünnepség volt, odafigyeltem arra, hogy minden zökkenőmentes legyen. Nagyon izgultam a szalagavató kezdete előtt, de ahogy elkezdődött már nyugodtabb voltam és teljesen jól ment a műsor is, ahhoz képest, hogy a próbák elején nehezen indult be az egész. Nagyon jól éreztem magam, és a közös vacsora az ünnepség után még jobban feldobta a napomat.

8/12 osztály

Ezek is érdekelhetnek még:

 • Riport egy 12.-es diákkal
  Riportot készítettünk iskolánk egyik végzős diákjával, Tóth Kristóffal. Kérdéseket tettünk fel az iskolával és a tanulással kapcsolatban.Continue Reading
 • 13. Szélrózsa találkozó
  A kétévente megrendezendő evangélikus ifjúsági találkozó helyszíne idén Gyula volt, július 13. és 17. között. Iskolánk énekkarával a nyitó napon mi is szolgálhattunk, és emellett sokféle programokat szerveztek számunkra.Continue Reading
 • Kilencedikesként a Kossuthban
  A tanév elején megkérdeztünk egy kilencedikes diákot, milyen benyomásai vannak néhány hét elteltével iskolánkról.Continue Reading
 • Diákévek tanárszemmel 2. – Interjú Kerekes Rita tanárnővel
  A tavalyi évben új énektanárt ismerhettünk meg, Kerekes Rita tanárnő személyében, aki nem mellesleg a Zenei Intézetben mesteroktató és a Cantemus Kórus tagja. Az óráin elhangzott elgondolkodtató beszélgetések ösztönöztek arra, hogy őt kérjem fel az interjúsorozat következő interjúalanyának, ő pedig készséggel megosztotta velünk iskolás emlékeit és a véleményét pár igazánContinue Reading
 • Spanyolországban jártunk
  2022. április 19. és 25. között, iskolánk 4 diákja, Buhály Csenge (9.c), Murnyák Virág, (9.c) Nagyváti Bence (8/11.), Huszár Medárd (8/11.) és két tanára Bányai Györgyi és Haraszti Adél, ellátogatott Spanyolországba az Erasmus program keretén belül.Continue Reading

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .