A fotó- és mém készítő pályázat eredményei

Nagy érdeklődés követte iskolánk első Kossuthos fotó- és mém készítő pályázatát. A versenyt iskolánk tanulói között hirdettük meg, akik rengeteg érdekes és értékes pályaművel jelentkeztek. A facebook-on meghirdetett like-olós közönségdíj pedig több mint 16 ezer embert mozgatott meg.

Az egyes kategóriák helyezettjeit alább olvashatjátok:

A fotópályázat helyezettjei:

3. helyezett: Szalka Eszter
Nyereménye: Oklevél és 5.000 forint értékű ajándékutalvány

2. helyezett: Horváth Péter
Nyereménye: Oklevél és 7.000 forint értékű ajándékutalvány

1. helyezett: Szivák Annamária
Nyereménye: Oklevél és 10.000 forint értékű ajándékutalvány

Közönségdíj: Zakar Dóra
Nyereménye: Oklevél és 5.000 forint értékű ajándékutalvány

A mém készítő pályázat helyezettjei:

3. helyezett: Spekker Emese
Nyereménye: Oklevél és 5.000 forint értékű ajándékutalvány

2. helyezett: Szakos Petra
Nyereménye: Oklevél és 7.000 forint értékű ajándékutalvány

1. helyezett: Harhály Máté
Nyereménye: Oklevél és 10.000 forint értékű ajándékutalvány

Közönségdíj: Viràg Luca
Nyereménye: Oklevél és 5.000 forint értékű ajándékutalvány

A nyereményekhez gratulálunk, melyek telefonos egyeztetés után átvehetőek az iskola titkárságán!

Ezek is érdekelhetnek még:

 • Kreatív fotós kihívás
  A 10 évfolyam média-informatika tagozatos tanulói gyakorlatot tartottak kreatív fotózás témakörben.Continue Reading
 • Kun Balázs téli fotói
  Kun Balázs Zsolt 4/9 C osztályos médiainformatika tagozatos diákunk téli fotói:Continue Reading
 • A tanév utolsó kreatív fotózása
  A médiainformatika tagozat 10. és 11. évfolyamán év végi szórakozás gyanánt kreatív fotózási gyakorlatot tartottunk. A 4/10 C.-ben csoportos foglalkozásként, együtt fotózgattunk és ötleteltünk. A 4/11 C. osztályban azonban már önállóan készítették el a diákok fotóikat.Continue Reading
 • PTE PosiTivE fotópályázat
  PosiTivE: „Neked mi jót adott a rendhagyó élethelyzet?” – Fotópályázat I. FELHÍVÁS Az elmúlt egy év olyan kihívást jelentett mindannyiunk számára, amelyben sokat tanulhattunk magunkról,környezetünkről, a változáshoz való alkalmazkodási képességünkről. Alapvetően rossz emlékkéntgondolunk a vírussal eltöltött időszakra, pedig ha mélyen a lelkünkbe nézünk, számos pozitív élménnyelgazdagodtunk.Continue Reading
 • A fotó- és mém készítő pályázat eredményei
  Nagy érdeklődés követte iskolánk első Kossuthos fotó- és mém készítő pályázatát. A versenyt iskolánk tanulói között hirdettük meg, akik rengeteg érdekes és értékes pályaművel jelentkeztek. A facebook-on meghirdetett like-olós közönségdíj pedig több mint 16 ezer embert mozgatott meg. Az egyes kategóriák helyezettjeit alább olvashatjátok: A fotópályázat helyezettjei: 3. helyezett: Szalka … BővebbenContinue Reading

4 hozzászólás

 1. Hát ez a másdodik helyzet a „mém” készítő pályázaton rettentő vicces, és még painttel is van megszerkesztve a kedvenc programom képszerkesztésre!

 2. A „mém” készítő verseny 3. helyezete: Egy letöltött fotó az internetről szerintem semmi munka nem volt vele 2.: nem vicces 3. Egy újabb letöltött fotó

 3. A fotópályázat 1. helyezettje, megérdemelte, hogy megnyerje a versenyt. Szerintem szuper lett a kép, szeretem az ilyen stílusú fotókat.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .