Muszáj komolyan viselkedni

A fotózásunk nagyon jó hangulatban zajlott. Paulon Áron vállalta először is a modell szerepet. Ő egy mosolygós fiú, de örültem, hogy sikerült meggyőznöm arról, hogy most egy ideig muszáj komolyan viselkednie. Ez szerintem jól is sikerült neki.

Kósa László volt egész végig a segítségem. Segített a fényekkel és tanácsokkal láttuk el egymást végig. Vele jött az ötlet, hogy mi lenne ha lenne egy másik modellünk is. Így megkértük Szemán Gergőt az osztálytársunkat, hogy segítsen nekünk, ő ezt örömmel vállalta és egyből jött is. Egyből hozta a komoly profiljait és a fényképező már kattant is.

A DUE pályázatra készítettük képeinket. Úgy álltunk hozzá, hogyha esetleg nem érnénk el eredményt akkor is látjuk magunkon a fejlődést az évek alatt és örömmel végeztük ezt a kis munkát együtt.

Elek Lara 4/11C

Ezek is érdekelhetnek még:

 • Muszáj komolyan viselkedni
  A fotózásunk nagyon jó hangulatban zajlott. Paulon Áron vállalta először is a modell szerepet. Ő egy mosolygós fiú, de örültem, hogy sikerült meggyőznöm arról, hogy most egy ideig muszáj komolyan viselkednie. Ez szerintem jól is sikerült neki. Kósa László volt egész végig a segítségem. Segített a fényekkel és tanácsokkal láttukOlvasd tovább
 • A Diós Kristóf Természetfotó Pályázatra beadott képek
  ,,Teremtett Természet” című kiállításáról A versenyre 8 evangélikus középiskolából, 41 diák, 121 fotóval pályázott, melyek közül összesen 19 került kiállításra. A kiállítás 2024. 04. 19-én került megrendezésre.Olvasd tovább
 • Kokárda fotózás
  A március 15-ei ünnepség után kokárda fotózást tartottunk a kilencedikes médiainformatika tagozatos tanulókkal.Olvasd tovább
 • Fotópályázat iskolánk diákjai részére
  A Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium és Diákönkomrmányzata karácsonyi fotópályázatot hirdet iskolánk diákjai számára.Olvasd tovább
 • Kreatív fotós kihívás
  A 10 évfolyam média-informatika tagozatos tanulói gyakorlatot tartottak kreatív fotózás témakörben.Olvasd tovább

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .