Léka Patrícia fotói

Léka Patrícia vagyok, 4/11.C osztályos tanuló. Pár évvel ezelőtt kezdtem el érdeklődni a fotózás iránt. Szeretem megragadni a természet apró szépségeit és pillanatait, valamint szeretek kreatív lenni és ötletes képeket készíteni.

Ezek is érdekelhetnek még:

 • Fotópályázat iskolánk diákjai részére
  A Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium és Diákönkomrmányzata karácsonyi fotópályázatot hirdet iskolánk diákjai számára.Continue Reading
 • Kreatív fotós kihívás
  A 10 évfolyam média-informatika tagozatos tanulói gyakorlatot tartottak kreatív fotózás témakörben.Continue Reading
 • Kun Balázs téli fotói
  Kun Balázs Zsolt 4/9 C osztályos médiainformatika tagozatos diákunk téli fotói:Continue Reading
 • A tanév utolsó kreatív fotózása
  A médiainformatika tagozat 10. és 11. évfolyamán év végi szórakozás gyanánt kreatív fotózási gyakorlatot tartottunk. A 4/10 C.-ben csoportos foglalkozásként, együtt fotózgattunk és ötleteltünk. A 4/11 C. osztályban azonban már önállóan készítették el a diákok fotóikat.Continue Reading
 • PTE PosiTivE fotópályázat
  PosiTivE: „Neked mi jót adott a rendhagyó élethelyzet?” – Fotópályázat I. FELHÍVÁS Az elmúlt egy év olyan kihívást jelentett mindannyiunk számára, amelyben sokat tanulhattunk magunkról,környezetünkről, a változáshoz való alkalmazkodási képességünkről. Alapvetően rossz emlékkéntgondolunk a vírussal eltöltött időszakra, pedig ha mélyen a lelkünkbe nézünk, számos pozitív élménnyelgazdagodtunk.Continue Reading

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .