Tóth Rita fotói

Tóth Rita vagyok 4/11c-s tanuló. Számomra a fotózás teljesen spontán szokott jönni. Afféle kikapcsolódást nyújt. Leginkább természet képeket és portrékat fotózom, viszont az utóbbira most nem volt lehetőségem.

Ezek is érdekelhetnek még:

  • Fotópályázat iskolánk diákjai részére
    A Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium és Diákönkomrmányzata karácsonyi fotópályázatot hirdet iskolánk diákjai számára.Continue Reading
  • Kreatív fotós kihívás
    A 10 évfolyam média-informatika tagozatos tanulói gyakorlatot tartottak kreatív fotózás témakörben.Continue Reading
  • Kun Balázs téli fotói
    Kun Balázs Zsolt 4/9 C osztályos médiainformatika tagozatos diákunk téli fotói:Continue Reading
  • A tanév utolsó kreatív fotózása
    A médiainformatika tagozat 10. és 11. évfolyamán év végi szórakozás gyanánt kreatív fotózási gyakorlatot tartottunk. A 4/10 C.-ben csoportos foglalkozásként, együtt fotózgattunk és ötleteltünk. A 4/11 C. osztályban azonban már önállóan készítették el a diákok fotóikat.Continue Reading
  • PTE PosiTivE fotópályázat
    PosiTivE: „Neked mi jót adott a rendhagyó élethelyzet?” – Fotópályázat I. FELHÍVÁS Az elmúlt egy év olyan kihívást jelentett mindannyiunk számára, amelyben sokat tanulhattunk magunkról,környezetünkről, a változáshoz való alkalmazkodási képességünkről. Alapvetően rossz emlékkéntgondolunk a vírussal eltöltött időszakra, pedig ha mélyen a lelkünkbe nézünk, számos pozitív élménnyelgazdagodtunk.Continue Reading

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .