Az iskolapadtól a RabócsiRing-ig!

Márton Martin vagyok, a Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium médiainformatika tagozatos tanulója.

Iskola mellett fotózással és videózással foglalkozom szabadidőmben.

Rendszeresen fotózok, videózok egy drift csapatot. A felkérés Cselőtei Csabától, a Cselőtei Speed  Zone csapatvezetőjétől érkezett, mivel a fiával barátok vagyunk. Azóta minden versenyükön igyekszem ott lenni, fotózni és videózni.

Ez is érdekelhet:

 • Kreatív fotós kihívás
  A 10 évfolyam média-informatika tagozatos tanulói gyakorlatot tartottak kreatív fotózás témakörben.Olvasd tovább
 • Kun Balázs téli fotói
  Kun Balázs Zsolt 4/9 C osztályos médiainformatika tagozatos diákunk téli fotói:Olvasd tovább
 • A tanév utolsó kreatív fotózása
  A médiainformatika tagozat 10. és 11. évfolyamán év végi szórakozás gyanánt kreatív fotózási gyakorlatot tartottunk. A 4/10 C.-ben csoportos foglalkozásként, együtt fotózgattunk és ötleteltünk. A 4/11 C. osztályban azonban már önállóan készítették el a diákok fotóikat.Olvasd tovább
 • PTE PosiTivE fotópályázat
  PosiTivE: „Neked mi jót adott a rendhagyó élethelyzet?” – Fotópályázat I. FELHÍVÁS Az elmúlt egy év olyan kihívást jelentett mindannyiunk számára, amelyben sokat tanulhattunk magunkról,környezetünkről, a változáshoz való alkalmazkodási képességünkről. Alapvetően rossz emlékkéntgondolunk a vírussal eltöltött időszakra, pedig ha mélyen a lelkünkbe nézünk, számos pozitív élménnyelgazdagodtunk.Olvasd tovább
 • A fotó- és mém készítő pályázat eredményei
  Nagy érdeklődés követte iskolánk első Kossuthos fotó- és mém készítő pályázatát. A versenyt iskolánk tanulói között hirdettük meg, akik rengeteg érdekes és értékes pályaművel jelentkeztek. A facebook-on meghirdetett like-olós közönségdíj pedig több mint 16 ezer embert mozgatott meg. Az egyes kategóriák helyezettjeit alább olvashatjátok:Olvasd tovább

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .