Kilencedikesként a Kossuthban

A tanév elején megkérdeztünk egy kilencedikes diákot, milyen benyomásai vannak néhány hét elteltével iskolánkról.

Hogy hívnak és melyik osztályban jársz?

Németi Nándornak hívnak és a 9.C osztályba, média-informatika tagozatra járok.

Melyik iskolában jártál?

A Túróczy Zoltán Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolába jártam.

Miért a mi iskolánkat választottad?

Ezt javasolták nekem, testvérintézménye volt a régi iskolámnak, és a nyílt napon nagyon megtetszett az iskola légköre.

Honnan hallottál iskolánkról?

A régi sulimban javasolták és a barátaimtól is hallottam már róla, felsőbbéves diákokat is ismerek itt.

Milyen a légkör az osztályodban?

Az osztályközösségünk eddig nagyon jó, jól kijövünk egymással és kedves mindenki.

Alakultak már ki barátságok?

Igen, nekem is sikerült már új barátokat szereznem.

Mi az a dolog, ami a legszimpatikusabb az iskolánkban, amit eddig láttál belőle?

Az, hogy kedvesek a tanárok és a felsőbb évesek is szimpatikusak, normálisak, ezek szerintem a legfontosabb dolgok ahhoz, hogy jól érezzük magunkat.

Mit mondanál egy nyolcadikos diáknak az iskolánkról, aki most keress középiskolát?

A tanárok és a diákok egyaránt közvetlenek, segítőkészek, családias a légkör és a tantermek korszerűen fel vannak szerelve digitális eszközökkel.

Köszönjük a válaszaid, sok sikert a tanulmányaidhoz.

Ezek is érdekelhetnek még:

 • A Kriptovaluták
  A kriptovaluták az utóbbi években nagyméretű népszerűségre tettek szert a digitális világban. Ezek az újabb pénzügyi lehetőségek lehetővé teszik a gyorsabb, valamint biztonságosabb pénzügyi tranzakciókat, ezen kívül azok anonimitását is biztosítják. A kriptovaluták működésének bázisa a blokklánc technológia, amely biztosítja a tranzakciók biztonságát, valamint hitelességét.Olvasd tovább
 • Michael Jordan, a valaha volt a legjobb
  A 61 éves Michael Jordan február 17-én ünnepelte születésnapját, így a személyes rajongói, és az NBA rajongói számára ez egy emlékezetes nap. Megemlékezünk karrierjéről, családjáról, legemlékezetesebb pillanatairól.Olvasd tovább
 • Golden Globe 2024
  Január 7-én került megrendezésre a 81. Golden Globe-díjátadó, Beverly Hills-ben. Az idei filmes díjszezon első nagy gálájára. Az esemény több mint három órán keresztül tartott és a házigazdája az eseménynek nem más volt, mint a híres amerikai humorista, Jo Koy.Olvasd tovább
 • A Sziget Fesztivál utolsó napja
  Márciusban vásároltuk meg a keddi napijegyet, és már ekkor tudtam hogy életem eddigi legjobb napja vár rám, ugyanis láthatom élőben a kedvenc előadómat Billie Eilish-t. Ekkor még nem tudtam teljesen hogy mi vár rám.Olvasd tovább
 • INTERJÚ A KISVÁRDA FC NBIII-AS OSZTÁLYÚ CSAPATÁNAK MÁSODEDZŐJÉVEL, ÁDÁMSZKI RÓBERTTEL
  Interjút készítettem a Sényő Carnifex FC – Kisvárda FC II mérkőzés után a kisvárdai csapat másodedzőjével, Ádámszki Róberttel, akit a Magyar Válogatottról, illetve a saját érdekeltségű csapatáról kérdeztem meg.Olvasd tovább

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .