Tardi Panna fotói

Tardi Panna 4/11. C osztályos tanuló vagyok. Hobbim a fotózás. Leginkább tájat szeretek fotózni, illetve a természet olyan szépségeit, melyekre szeretném felhívni az emberek figyelmét.

Ezek is érdekelhetnek:

 • Kreatív fotós kihívás
  A 10 évfolyam média-informatika tagozatos tanulói gyakorlatot tartottak kreatív fotózás témakörben.Continue Reading
 • Kun Balázs téli fotói
  Kun Balázs Zsolt 4/9 C osztályos médiainformatika tagozatos diákunk téli fotói:Continue Reading
 • A tanév utolsó kreatív fotózása
  A médiainformatika tagozat 10. és 11. évfolyamán év végi szórakozás gyanánt kreatív fotózási gyakorlatot tartottunk. A 4/10 C.-ben csoportos foglalkozásként, együtt fotózgattunk és ötleteltünk. A 4/11 C. osztályban azonban már önállóan készítették el a diákok fotóikat.Continue Reading
 • PTE PosiTivE fotópályázat
  PosiTivE: „Neked mi jót adott a rendhagyó élethelyzet?” – Fotópályázat I. FELHÍVÁS Az elmúlt egy év olyan kihívást jelentett mindannyiunk számára, amelyben sokat tanulhattunk magunkról,környezetünkről, a változáshoz való alkalmazkodási képességünkről. Alapvetően rossz emlékkéntgondolunk a vírussal eltöltött időszakra, pedig ha mélyen a lelkünkbe nézünk, számos pozitív élménnyelgazdagodtunk.Continue Reading
 • A fotó- és mém készítő pályázat eredményei
  Nagy érdeklődés követte iskolánk első Kossuthos fotó- és mém készítő pályázatát. A versenyt iskolánk tanulói között hirdettük meg, akik rengeteg érdekes és értékes pályaművel jelentkeztek. A facebook-on meghirdetett like-olós közönségdíj pedig több mint 16 ezer embert mozgatott meg. Az egyes kategóriák helyezettjeit alább olvashatjátok:Continue Reading

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .