Levelezős fotópályázat közönségszavazás

Iskolánk levelezős versenyének fotópályázatára érkezett pályaművekre itt lehet szavazni:

http://www.eklg.hu/index.php/2022/10/24/levelezos-fotopalyazat-kozonsegszavazas/?preview_id=6277&preview_nonce=092b9e979b&preview=true&_thumbnail_id=6283

Ezek is érdekelhetnek még:

 • Kossuthos rangadó
  Év végi feladatként kapták a tizenegyedikes médiainformatika tagozatosok, hogy készítsenek egy szabadon választott témájú kisfilmet. Az alábbi film Megyesi Márk, Pásztor Bence, Rákos Bálint, Szabó Roland és Szécsi Ádám munkája.Continue Reading
 • Levelezős fotópályázat közönségszavazás
  Iskolánk levelezős versenyének fotópályázatára érkezett pályaművekre itt lehet szavazni: http://www.eklg.hu/index.php/2022/10/24/levelezos-fotopalyazat-kozonsegszavazas/?preview_id=6277&preview_nonce=092b9e979b&preview=true&_thumbnail_id=6283 Ezek is érdekelhetnek még:Continue Reading
 • A virágok hónapja
  Május kétségkívül az év egyik legszebb időszaka. Hogy ezt méltán szemléltethessük nektek a 4/10.c. média osztály órai kereteken belül több káprázatos fotót is készített, melyekkel búcsúztatják a tavaszt és köszöntik a nyarat.Continue Reading
 • Eklg híradó – első adás
  Elkészült első híradónk a 4/12 C médiainformatika tagozatos tanulóinak közreműködésével.Continue Reading
 • Kreatív fotós kihívás
  A 10 évfolyam média-informatika tagozatos tanulói gyakorlatot tartottak kreatív fotózás témakörben.Continue Reading

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .